Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska | Supported by grant from Iceland, Liechtenstein and Norway

Veřejnost

Zajímá vás životní prostředí? Nevíte co si myslet o změnách, které se v přírodě kolem nás dějí? Jste zvídaví? Setkáváte se rádi s odborníky? Pokud ano, určitě vás zaujme nabídka aktivit projektu BIOM pro veřejnost. Co od nás můžete očekávat? 4x připravíme projektový den – ukážeme vám změny na Mohelenské stepi a v jejím okolí během různých ročních období – průvodci budou odborníci na to nejzajímavější, co bude k vidění. Těšit se můžete i na přednášky, promítání filmů a diskuse s odborníky či návštěvu laboratoří.

V okolí Mohelenské stepi připravíme novou naučnou stezku, chceme ukázat, jak ohromné bohatství skrývají nejen chráněné lokality, ale i jejich okolí. Ukážeme co je na našem okolí jedinečné a budeme se snažit vysvětlit, proč je nezbytné zachovávat vysokou rozmanitost života kolem nás.

Rádi s dětmi, nebo i sami objevujete poklady? Připravíme tedy i pro vás geocatchingovou hru. Těšte se na podrobnosti.

Také hledáte kde nakoupit potraviny od blízkých zemědělců? Nezapomněli jsme ani na tuto část našeho okolí a připravíme mapu nejbližších regionálních producentů... a samozřejmě se budeme snažit připravit pro všechny mnoho informačních materiálů15.10.2015

Vernisáž výstavy ŽIVÁ PŘÍRODA ÚDOLÍ OSLAVY A CHVOJNICE

Děkujeme všem návštěvníkům úvodní přednášky a vernisáže výstavy ŽIVÁ PŘÍRODA ÚDOLÍ OSLAVY A CHVOJNICE